Author: h***2
Date:
Review: 非常好的髮量跟品質!!!
顏色: Dark Brown
Price: NT$277
Original Price: NT$318
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Linen Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 200 g |
| 長度 | 73 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb25101743461812615 |
Brand Name: SHUDUO
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHUDUO-sc-0142100071.html
Quality: 9020912 people said the quality is very good!
Author: h***2
Date:
Review: 非常好的髮量跟品質!!!
顏色: Dark Brown
Author: n***i
Date:
Review: I love this so much !! family and all my friends loved it as well when they saw it!! i got so much compliments too !! would definitely buy that again some day. Love it a lot !! thank you Shein!!
顏色: 亞麻棕
Author: s***y
Date:
Review: i love it the color is accurate
顏色: 亞麻棕
Author: k***e
Date:
Review: ပ😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
顏色: 亞麻棕
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.